Deju studija VENERA

Mūsu stāsts.

Deju studija ''VENERA'' dibināta 28.jūlijā 2020.gadā.  

Savu ceļu sākām kā dalībnieces austrumu deju studijā ''AIDA'' ar pasniedzēju Natāliju. Kopā darbojāmies 10 gadu garumā. Deju radošās izpausmēs austrumu deju virzienam pievienojām moderno deju elementus, no kā radījām neierastu un aizraujošu deju stilu. Tas iedvesmoja mūs radīt jaunu deju studiju, kur dejā satiekas austrumu un modernās dejas. Šo deju stilu vijums pēc koncertiem un konkursiem cilvēku dvēselēs ievij dejas dvašu, kas vilina cilvēku sirdis dejot. 


Deju skolotāji.

Ilona


Ilona - deju studijas dibinātāja un horeogrāfe, pasniedz austrumu dejas bērniem un pieaugušajiem.  Dejo no 3 gadu vecuma modernās dejas. No 6 gadiem nodarbojas ar mākslas vingrošanu, kur sasniedza 2.profesionālo līmeni. Ar austrumu dejām nodarbojas vairāk nekā 10 gadus. 

Ar savu enerģiju un šarmu iedvesmo ikvienu atjaunot un vairot savu iekšējo sievišķīgumu, attīstīt ķermeņa plastiku un justies pārliecinošāk par sevi!

Skolotāja citāti:  ''Dejo no dvēseles...''             ''Smaidām!''                  


Lilija

Lilija - deju studijas dibinātāja un horeogrāfe, pasniedz modernās dejas bērniem un jauniešiem.  9 gadus dejoja un attīstīja savas dejotāja prasmes deju studijā ''BENEFICE'', kur praktizējās dažādos deju stilos. Ar austrumu deju stilu nodarbojas 5 gadus.

Iedrošina spert pirmos soļus modernajā dejā, smelties enerģiju un iedvesmu, kā arī kļūt aktīvākam!

Skolotāja citāti:  ''Aktīvāk, aktīvāk!''